Największym rynkiem zbytu na produkowane przez nas łodzie turystyczne jest rynek holenderski i niemiecki. Ze specyfiki żeglugowej Holandii wynikają parametry tych łodzi. Do żeglugi po kanałach najchętniej wybierane są nasze łodzie o długościach 5,5-7,2 m z silnikiem stacjonarnym o mocy 11-40 kM, oferujemy również napęd elektryczny. Łodzie te mogą przewozić od 2 do 16 pasażerów. Są dostępne w pełnej gamie kolorystycznej. Na życzenie klientów łodzie te są dodatkowo wyposażane.

Wachlarz oferowanych przez nas łodzi turystycznych jest znacznie szerszy. Oprócz łodzi kanałowych są to także małe łodzie motorowe oraz łodzie wiosłowe. Zakres rozmiarów i zastosowanego napędu czy wyposażenia zależy od indywidualnych oczekiwań klienta.

Pragniemy przedstawić Państwu najnowszy model łodzi kanałowej, MK-540, która łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy, którymi chce się pochwalić każdy odpowiedzialny i doświadczony producent.

Projektując ten model staraliśmy się aby wyróżniały go następujące cechy, jak niezawodność rozwiązań konstrukcyjnych, komfort użytkowania, bardzo dobre właściwości żeglowne oraz piękna linia kadłuba pozwalająca na łatwe i płynne pokonywanie trasy. Staraliśmy się również uzyskać doskonałą jakość wyrobu przy zachowaniu bardzo przystępnej ceny. W opcji istnieje możliwość wyboru silnika stacjonarnego o mocy do 28 kM lub silnika zaburtowego o mocy do 15 kM. Zapewniamy transport łodzi na terenie Polski, Niemiec, Holandii, Czech, Austrii.

Na życzenie, chętnie przedstawimy Państwu możliwości łodzi podczas próbnego pływania.