hfghfg
Pellentesque non accumsan elit. Sed porttitor leo eu tortor tincidunt
luctus. Nulla in dolor enim, et consequat ante. Curabitur venenatis viverra enim, eleifend eleifend diam tristique rhoncus. Proin vel fringilla diam. Morbi tincidunt luctus erat, vitae suscipit magna tincidunt eget. Vivamus suscipit enim commodo nibh adipiscing eu suscipit nisi tincidunt. Sed elit libero, sollicitudin vitae suscipit nec, pellentesque congue sem.

Firma MARKOS to światowej klasy producent wyrobów kompozytowych, firma z ponad 20-letnią tradycją i kilkuset osobową załogą, gdzie pasja oraz procesy optymalizacji i ciągłego doskonalenia wraz z polityką ochrony środowiska gwarantują jakość i konkurencyjność wyrobów i usług.

Firma specjalizuje się w technologii próżniowej infuzji żywicy, a także procesach laminowania ręcznego oraz w procesach form zamkniętych (RTM). Firma MARKOS jest certyfikowanym dostawcą dla branży energetyki wiatrowej – wykonujemy obudowy elektrowni wiatrowych. Markos posiada uznania wiodących towarzystw klasyfikacyjnych w zakresie budowy łodzi ratunkowych, ratowniczych i technicznych. Łodzie turystyczne, łodzie motorowe i żaglowe pływające po europejskich kanałach, rzekach i jeziorach to niejednokrotnie produkty zaprojektowane i zbudowane w naszej firmie. Firma MARKOS jest także producentem szerokiej gamy innych wyrobów z laminatu, takich jak fermy rybne, elementy konstrukcji jachtów, osłony dźwiękochłonne i inne. Oprócz oferowanych wyrobów z kompozytów, firma MARKOS to także solidny partner w zakresie świadczenia usług projektowania, optymalizacji i budowy form do laminowania oraz budowy modeli wyrobu.

Alians z niemiecką firmą Fassmer (www.fassmer.de) pozwolił na zwiększenie potencjału produkcyjnego i efektywności ekonomicznej oraz transfer informacji technicznej i technologicznej.